قوانین و مقررات

این سایت توسط جمعی از بهترین معلم های ایران برای کمک به پایه علمی کشور ایجاد شده و به روز رسانی میشود.

در همین راستا ; بانک بزرگ سوالات درسی ،جزوه های درسی و علمی ، ویدیو های آموزشی ، راهنمای تدریس ، انجمن های جامع علمی و … ایجاد میشوند.

تمام اطلاعات شما پیش علم گرام محفوظ خواهد ماند.

قوانین عمومی:

دقت فرمایید کلیه اصول و رویه‏‌ های سایت علم گرام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایت علم گرام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

فروشنده و مشتری:

شما می توانید به دو صورت در سایت علم گرام فعالیت کنید :

۱. به عنوان مشتری می توانید با عضویت در سایت از محتوای سایت علم گرام استفاده فرمایید ، دقت فرمایید که محتوایی که از علم گرام دانلود یا خریداری می کنید صرفا برای استفاده خود شماست و انتقال یا فروش و انتشار آن در سایت دیگر ممنوع بوده و توسط علم گرام پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

۲. به عنوان مشتری می توانید در سایت ثبت نام کرده و فایل های آموزشی که خودتان مولف آن هستید را در سایت به فروش بگذارید. طبق توافق درصدی از این فروش به شما تعلق خواهد گرفت که با رسیدن موجودی به مقدار مشخص می توانید درخواست برداشت بزنید تا به حساب بانکی شما انتقال داده شود. 

توجه : دقت فرمایید فایل هایی که به فروش می‌ گذارید حتما باید متعلق به خودتان باشد چرا که در صورت وجود هرگونه ادعای شخص ثالث در خصوص مطالب ثبت شده بر عهده شما خواهد بود.